Pamiętaj o znajomych

Nieważne w jaki sposób chcesz zdobyć duże pieniądze – pamiętaj, że znajomi mogą Ci w tym pomóc. Załóżmy, że zakładasz firmę lub tworzysz stronę internetową. Na początku nie dysponujesz zbyt dużym kapitałem, więc inwestowanie środków pieniężnych trzeba zmniejszyć do minimum. (więcej…)

Czyatj dalej

Pamiętaj o dobrej nazwie

Żyjemy w czasach informacyjnego przeładowania. Na każdej ulicy czekają nas kolejne plakaty i bilbordy, na każdej stronie www setki reklam. Pełno wokół nas nazw, sloganów i dłuższych tekstów o różnej wartości merytorycznej i stylistycznej. (więcej…)

Czyatj dalej

Nie trać czasu na wątpliwe oferty

Gdy zapytasz wyszukiwarkę Google o to, jak zdobyć fortunę, otrzymasz całą masę ofert. Podobne informacje znajdziesz na portalach służących poszukiwaniu pracy. Niestety większość z tych ofert to tylko strata czasu i nie warto nawet czytać do końca samej propozycji, nie mówiąc już o angażowaniu się czy inwestycji. (więcej…)

Czyatj dalej

Wiedza i doświadczenie to podstawa

Od czasów szkoły podstawowej, rodzice jak i nauczyciele powtarzali nam, że wiedza do klucz do sukcesu. Prawdziwy sens tego twierdzenia możemy jednak odkryć dopiero wtedy, gdy faktycznie ów sukces staramy się osiągnąć. (więcej…)

Czyatj dalej

Wykorzystaj wsparcie finansowe

Mimo problemów związanych z kolejnymi falami kryzysu na świecie, a także z dziurą budżetową w naszym kraju, zarówno Polska, jak i Unia Europejska mają wiele do zaoferowania przedsiębiorczemu obywatelowi. (więcej…)

Czyatj dalej

Działaj zgodnie z planem

Każdy zawodowy sportowiec posiada profesjonalny plan treningowy. Każde szanowane przedsiębiorstwo posiada plan rozwoju. Ty również powinieneś mieć plan – jeśli poważnie myślisz o dużych pieniądzach. (więcej…)

Czyatj dalej