Rodzaje surowców naturalnych

Surowce naturalne można podzielić według kilku wskaźników. Pierwszy podział umożliwia nam wyróżnienie surowców odnawialnych i nieodnawialnych. Do surowców odnawialnych można przede wszystkim zaliczyć wodę, (więcej…)

folie.biegnę.com.pl Czyatj dalej

Technika krótkiej sprzedaży

W przypadku gdy interesują nas nieco bardziej ryzykowne, lecz generujące szybszy zysk techniki inwestycyjne, należy wybrać strategię szerzej znaną jako krótka sprzedaż. Polega ona na sprzedaży (więcej…)

Czyatj dalej

Pamiętaj o znajomych

Nieważne w jaki sposób chcesz zdobyć duże pieniądze – pamiętaj, że znajomi mogą Ci w tym pomóc. Załóżmy, że zakładasz firmę lub tworzysz stronę internetową. Na początku nie dysponujesz zbyt dużym kapitałem, więc inwestowanie środków pieniężnych trzeba zmniejszyć do minimum. (więcej…)

Czyatj dalej

Pamiętaj o dobrej nazwie

Żyjemy w czasach informacyjnego przeładowania. Na każdej ulicy czekają nas kolejne plakaty i bilbordy, na każdej stronie www setki reklam. Pełno wokół nas nazw, sloganów i dłuższych tekstów o różnej wartości merytorycznej i stylistycznej. (więcej…)

Czyatj dalej

Nie trać czasu na wątpliwe oferty

Gdy zapytasz wyszukiwarkę Google o to, jak zdobyć fortunę, otrzymasz całą masę ofert. Podobne informacje znajdziesz na portalach służących poszukiwaniu pracy. Niestety większość z tych ofert to tylko strata czasu i nie warto nawet czytać do końca samej propozycji, nie mówiąc już o angażowaniu się czy inwestycji. (więcej…)

Czyatj dalej

Wiedza i doświadczenie to podstawa

Od czasów szkoły podstawowej, rodzice jak i nauczyciele powtarzali nam, że wiedza do klucz do sukcesu. Prawdziwy sens tego twierdzenia możemy jednak odkryć dopiero wtedy, gdy faktycznie ów sukces staramy się osiągnąć. (więcej…)

Czyatj dalej